Fyzioterapie a léčebná rehabilitace
  +420 608 278 287

  +420 702 789 136

 

Centrum výživy a pohybových aktivit
  +420 607 439 231

Michaela Voráčová

Michaela Voráčová

Mgr. Pavla Popelková

Michaela Voráčová

Jsem lektor pohybových aktivit s osobním a osobitým přístupem ke cvičení i klientům. 
Jako celoživotní aktivní příznivec sportu jsem se začala od roku 2017 sportovní aktivitě věnovat velmi intenzivně a od roku 2018 i profesionálně jako instruktor skupinových lekcí a osobní trenérka ve fitness studiu. Ve svých programech se věnuji specifickým skupinám jako jsou obézní, senioři, sportovci, klienti se zdravotním omezením, těhotné ženy a ženy po porodu, ale i klienti cvičící jen pro radost a v neposlední řadě děti a mládež. Nelze přistupovat ke všem klientům stejně a je velmi důležité brát ohled na jejich věk, fyzickou kondici, zdravotní omezení, cvičební zkušenosti a především jejich cíle. Proto jsem svoje tréninkové programy rozdělila a zacílila na konkrétní skupiny, kterým se můžu s ohledem na tyto faktory a počet klientů na lekci, věnovat mnohem efektivněji a aktivněji. 

Pomůžu vám pokud potřebujete zhubnout, vytvarovat postavu, dosáhnout naturálního maxima, odstranit nežádoucí svalové dysbalance nebo špatné pohybové návyky, zmobilizovat a stabilizovat pohybový aparát po operacích a léčebných rehabilitacích, zlepšit kondici. 
Naučím vás, že cvičení není trápení, nutnost nebo povinnost. Pochopíte, že je to potěšení, díky kterému máte ze sebe úžasný pocit, a že vám sílu a energii nebere, ale dodává. 
I já na sobě stále pracuji, nadále se intenzivně vzdělávám a rozšiřuji si kvalifikaci a každý z klientů mě posouvá o krok dál k efektivnějšímu poznávání a pochopení lidského těla a jeho pohybu a funkčnosti a i tak ke klientům přistupuji. 
Mimo každodenní klasické skupinové a individuální lekce jsem se aktivně podílela také na každoroční kondiční mimosezónní přípravě členů fotbalových klubů ze Zábřehu a širšího okolí, hlavně v podobě indoor cyclingu, který je ve spojení se silovým tréninkem jako kompenzační kondiční cvičení velmi vhodný a žádaný. 
Od roku 2018 vedu jako šéftrenér všeobecnou sportovní přípravu dětí a mládeže v rámci programu Česko se hýbe v mateřských a základních školách v okolních obcích Zábřehu. V rámci fit klubu jsem vedla kurz pohybových aktivit pro děti od 2,5 do 4 let. Dále jsem také vedla nesoutěžní sportovní kroužek Aerobik Zumba Dance Kids, se kterým jsme měli i několik vystoupení v rámci kulturních akcí města Zábřeh a dívky měly nejen velký úspěch, ale hlavně obrovskou radost z krásného pohybu. Také jsem se aktivně podílela na sportovních dětských příměstských táborech fit klubu a vedla některé z nich jako aerobik-zumba, nebo hop sem hop tam všemi sporty. Nadále se v tomto směru intenzivně vzdělávám a rozšiřuji kvalifikaci hlavně v oblasti výživy dětí a mládeže a dle možností absolvuji různé inspirativní semináře a konference. 

Dosavadní profesní kvalifikace:
2018

 • instruktor flowin
 •  Instruktor cvičení zdravá záda a triobody
 • Šéftrenér všeobecné sportovní přípravy dětí a mládeže specializovaného programu Děti na startu
 • Instruktor základních pohybových aktivit
 • Instruktor aerobiku dětí a mládeže

2019

 • Instruktor flowin pilates
 • Instruktor specifických aerobních i anaerobních forem cvičení

2020

 • Instruktor cvičení na labilních plochách

2021

 • Poradce pro moderní výživu
 • Poradce pro výživu sportujících dětí a mládeže
 • Poradce pro trénink k dosažení naturálního maxima
 • Instruktor cvičení pro těhotné a po porodu