Fyzioterapie a léčebná rehabilitace
  +420 608 278 287

  +420 702 789 136

 

Centrum výživy a pohybových aktivit
  +420 607 439 231

Redukční program

Redukční program

Program zaměřený na redukci hmotnosti

Program zaměřený na redukci hmotnosti

Ucelený 8 týdenní program zaměřený na redukci hmotnosti a celkové zlepšení fyzického a duševního zdraví. Plán je tvořen na základě vyplněného osobního dotazníku, následné diagnostiky stavby těla na tělesném analyzéru, proměření tělesných mír a vyhodnocení možností a přání klienta. Cílem programu je zhubnout a vytvarovat postavu dle ideálních možností klienta a změnit stravovací návyky, které vedou k udržitelnosti nastavených změn. Klientovi jsem k dispozici celých 8 týdnů ke konzultacím a případným úpravám.
Program je složený ze stravovacího plánu a redukčního tréninku a nabízím dvě varianty provedení. 

  • program 1 s pasivním dohledem   
  • program 2 s aktivním dohledem   

V případě varianty 1 vytvořím stravovací a tréninkový plán na míru a jen pasivně dohlížím a dle potřeby upravují po dobu 8 týdnů. Jedná se o funkční trénink a dlouhodobé nastavení změn ve stravovacích návycích. 
V případě varianty 2 vytvořím stravovací a tréninkový plán na míru a aktivně dohlížím na jeho dodržování, včetně 8 individuálních tréninkových lekcí. Jedná se o funkční trénink mírné až střední aktivity, který kombinuje kardio cvičení a posilování cílených partií.  Program je vhodný pro všechny věkové kategorie.